انجمن فیزیوتراپی کردستان

درخواست اجرای دکترای حرفه ای از رییس جمهور
نویسنده : کاف - ساعت ۸:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۳٠
 

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران  

جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد

 

باسلام و احترام

احتراماً با توجه به نقش ویژه و مهم فیزیوتراپی در گروه پزشکی و افزایش و ارتقاء سطح سلامت جامعه و همچنین خدمات ارزنده ای که در طی 8 سال دفاع مقدس و پس از آن به مردم شریف ایران اسلامی ، خصوصاً جانبازان عزیز ارائه نموده است ؛ جهت افزایش تواناییهای علمی و عملی این قشر خدوم و زحمتکش ، طرح دکترای حرفه ای فیزیوتراپی ( DPT ) مطرح و پس از انجام کلیه کارهای علمی ، فنی و کارشناسی در دولت محترم ، در شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت در اردیبهشت سال 1388 به تصویب رسید . متاسفانه برخی سلایق که اغلب مبتنی بر اصول علمی هم نمیباشند در طول 2 سال گذشته مانع از اجرایی شدن این طرح ملی و مهم شده اند . لذا جامعه خدوم و زحمتکش فیزیوتراپی ایران و خصوصاً همکاران شریف استان کردستان از آن مقام محترم و تلاشگر استدعا دارند با درایت و اقتدار همیشگی نسبت به حل هر چه سریعتر این مشکل و اجرایی شدن این طرح مهم و ملی که در راستای تقویت بنیه علمی ایران سرافراز میباشد ، امر به اقدام فرمایید . چشمها و گوشهای منتظر هزاران فیزیوتراپیست شریف ایران اسلامی در روز افتتاحیه بیست و دومین کنگره فیزیوتراپی ایران در 13 اردیبهشت امسال منتظر دیدار جنابعالی و انشاءا... شنیدن خبر خوش آغاز اجرایی شدن این طرح ملی میباشند . در پناه حضرت حق ، همیشه پایدار و منشاء خدمات ارزنده باشید .

 

 

فیزیوتراپیست جلیل مارابی

مسوول انجمن فیزیوتراپی ایران

شعبه کردستان


 
 
درخواست اجرای دکترای حرفه ای فیزیوتراپی از معاون اول رییس جمهور
نویسنده : کاف - ساعت ۸:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۳٠
 

معاونت محترم اول ریاست جمهوری اسلامی ایران  

فرزند برومند کردستان

جناب آقای رحیمی

 

باسلام و احترام

احتراماً با توجه به نقش ویژه و مهم فیزیوتراپی در گروه پزشکی و افزایش و ارتقاء سطح سلامت جامعه و همچنین خدمات ارزنده ای که در طی 8 سال دفاع مقدس و پس از آن به مردم شریف ایران اسلامی ، خصوصاً جانبازان عزیز ارائه نموده است ؛ جهت افزایش تواناییهای علمی و عملی این قشر خدوم و زحمتکش ، طرح دکترای حرفه ای فیزیوتراپی ( DPT ) مطرح و پس از انجام کلیه کارهای علمی ، فنی و کارشناسی در دولت محترم ، در شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت در اردیبهشت سال 1388 به تصویب رسید . متاسفانه برخی سلایق که اغلب مبتنی بر اصول علمی هم نمیباشند در طول 2 سال گذشته مانع از اجرایی شدن این طرح ملی و مهم شده اند . لذا جامعه خدوم و زحمتکش فیزیوتراپی ایران و خصوصاً همکاران شریف استان کردستان از آن مقام محترم و تلاشگر استدعا دارند با درایت و اقتدار همیشگی نسبت به حل هر چه سریعتر این مشکل و اجرایی شدن این طرح مهم و ملی که در راستای تقویت بنیه علمی ایران سرافراز میباشد ، امر به اقدام فرموده و نام و یاد خود را در ذهن هزاران فیزیوتراپیست ایران اسلامی و کردستان عزیز جاودانه نمایید  . چشمها و گوشهای منتظر هزاران فیزیوتراپیست در روز افتتاحیه بیست و دومین کنگره فیزیوتراپی ایران در 13 اردیبهشت امسال منتظر دیدار جنابعالی و انشاءا... شنیدن خبر خوش آغاز اجرایی شدن این طرح ملی میباشند . در پناه حضرت حق ، همیشه پایدار و منشاء خدمات ارزنده باشید .

فیزیوتراپیست جلیل مارابی

مسوول انجمن فیزیوتراپی ایران

شعبه کردستان


 
 
تقاضای اجرای دکترای حرفه ای فیزیوتراپی از وزیر بهداشت
نویسنده : کاف - ساعت ۸:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۳٠
 

مقام محترم وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

سرکار خانم دکتر وحید دستجردی

 

باسلام و احترام

احتراماً با توجه به نقش ویژه و مهم فیزیوتراپی در گروه پزشکی و افزایش و ارتقاء سطح سلامت جامعه و همچنین خدمات ارزنده ای که در طی 8 سال دفاع مقدس و پس از آن به مردم شریف ایران اسلامی ، خصوصاً جانبازان عزیز ارائه نموده است ؛ جهت افزایش تواناییهای علمی و عملی این قشر خدوم و زحمتکش ، طرح دکترای حرفه ای فیزیوتراپی ( DPT ) مطرح و پس از انجام کلیه کارهای علمی ، فنی و کارشناسی در دولت محترم ، در شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت در اردیبهشت سال 1388 به تصویب رسید . متاسفانه برخی سلایق که اغلب مبتنی بر اصول علمی هم نمیباشند در طول 2 سال گذشته مانع از اجرایی شدن این طرح ملی و مهم شده اند . لذا جامعه خدوم و زحمتکش فیزیوتراپی ایران و خصوصاً همکاران شریف استان کردستان از آن مقام محترم تقاضا دارند با درایت و رویکرد عالمانه همیشگی سرکار علیه نسبت به حل هر چه سریعتر این مشکل و اجرایی شدن این طرح امر به اقدام فرمایید . چشمها و گوشهای منتظر هزاران فیزیوتراپیست شریف ایران اسلامی در روز افتتاحیه بیست و دومین کنگره فیزیوتراپی ایران در 13 اردیبهشت امسال منتظر دیدار سرکار علیه و انشاءا... شنیدن خبر خوش آغاز اجرایی شدن این طرح ملی میباشند . در پناه حضرت حق ، همیشه پایدار و منشاء خدمات ارزنده باشید .

 

 

فیزیوتراپیست جلیل مارابی

مسوول انجمن فیزیوتراپی ایران

شعبه کردستان


 
 
خلق یک حماسه دیگر در فیزیوتراپی
نویسنده : کاف - ساعت ٧:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢۸
 

از همکاران محترم درخواست میگردد تا در کنگره امسال که با موضوع دکترای حرفه ای فیزیوتراپی و با شرکت مسوولین مختلف برگزار میگردد ؛ حضور فعال داشته و حماسه ای دیگر در راه پیشبرد اهداف جامعه فیزیوتراپی بیافرینند .

·    مراسم افتتاحیه ساعت 8 صبح سه شنبه 13/2/90

·    مجمع سالیانه فیزیوتراپی کشور و برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران ؛ عصر چهارشنبه 14/2/90

·    مراسم شام با حضور مسوولین کشوری ، چهارشنبه شب

محل برگزاری کنگره و مراسم شام :   هتل المپیک           

 ( مسیر ورودی غربی ورزشگاه آزادی )

 

 

 

 

 


 
 
شرکت در کنگره ، یک وظیفه همگانی و حرکت به سوی آینده ای روشن
نویسنده : کاف - ساعت ٧:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٤
 

همکاران محترم و عزیز فیزیوتراپیست سراسر کشور:

با توجه به اهمیت فوق العاده کنگره امسال فیزیوتراپی در پیگیری مطالبات به حق جامعه فیزیوتراپی در مورد دکترای حرفه ای و همچنین برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران که بهترین و مطمئن ترین راه برای پیگیری حقوق جامعه فیزیوتراپی میباشد ؛ حتماً در کنگره امسال در مراسم افتتاحیه ، انتخابات و مراسم شام روز دوم کنگره که با شرکت مسوولین کشوری برگزار میگردند شرکت فرمایید  


 
 
قابل توجه مسئولین محترم شعب انجمن در سراسر کشور درباره میهمانی شام
نویسنده : کاف - ساعت ٧:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٤
 

قابل توجه مسئولین محترم شعب انجمن در سراسر کشور درباره میهمانی شام

 قابل توجه مسئولین محترم شعب انجمن در سراسر کشور:

با سلام و عرض تبریک سال نو

       دبیر خانه کنگره بیست و دوم در نظر دارد در روز دوم کنگره میهمانی شامی را با حضور همکارانی از سراسر کشور برگزار نماید. با توجه به محدودیت تعداد پذیرش و ثبت نام از همکاران بر اساس توزیع جمعیتی هر استان ، سقف پذیرش هر استان مشخص و ضمنا مصوب گردید مسئولین شعب انجمن در هر استان مسئول پذیرش و ثبت نام و دریافت هزینه پیشنهادی و واریز آن به حساب انجمن باشند. لذا خواهشمند است حداکثر تا روز سه شنبه 30 فروردین نسبت به ثبت نام همکاران اقدام نموده نتیجه را به دبیرخانه کنگره سریعا اطلاع دهید. ضمنا هزینه ثبت نام 300000 ریال بوده که می بایست به حساب انجمن واریز گردد. متشکرم

 تعداد سهمیه تعیین شده برای هر استان به صورت ذیل می باشد :

 

  استان تهران :   40 نفر

استان اصفهان : 30 نفر

استان فارس  : 30 نفر

استان خراسان : 30 نفر

استان خوزستان : 20 نفر

استان آذربایجان شرقی : 20 نفر

استان آذربایجان غربی و اردبیل : 20 نفر

استان کردستان : 20 نفر

استان گیلان : 20 نفر

استان مازندران : 20 نفر

استان گلستان : 20 نفر

استان مرکزی و قم : 20 نفر

استان کرمانشاه: 10 نفر

استان سیستان و بلوچستان : 10 نفر

استان کرمان : 10 نفر

استان همدان : 10 نفر

استان لرستان : 10 نفر

استان یزد : 10 نفر

استان هرمزگان : 10 نفر

استان بوشهر : 5 نفر

استان قزوین : 5 نفر

استان زنجان : 5 نفر

استان کهگیلویه : 5 نفر

استان چهار محال : 5 نفر

 

دکتر محمدجعفر شاطرزاده

دبیر بیست و دومین کنگره علمی فیزیوتراپی ایران

 


 
 
حضور محترم مسئول شعبه – نماینده هیئت مدیره در استان جهت معرفی پیشکسوتان به انجمن
نویسنده : کاف - ساعت ٧:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٤
 

حضور محترم مسئول شعبه نماینده هیئت مدیره در استان جهت معرفی پیشکسوتان به انجمن

 

بسمه تعالی

 

 

 

حضور محترم مسئول شعبه نماینده هیئت مدیره در استان ---

 

 

با سلام

     احتراماً، انجمن فیزیوتراپی ایران قصد دارد در مراسم افتتاحیه بیست و دومین کنگره فیزیوتراپی ایران از تعدادی پیشکسوت رشته فیزیوتراپی که سال هاست با دستان توانمند خویش تیمار گر بیماران دردمند می باشند تجلیل نماید. لذا خواهشمند است از بین همکاران استان یک و یا حداکثر دو نفر را به همراه رزومه ایشان تا تار یخ 30/1/1390 به انجمن معرفی نمایید تا پس از طرح در جلسه هیئت مدیره انجمن نسبت به انتخاب نهایی اقدام گردد.

 موفقیت روز افزون همکاران در استان را آرزومندم.

 

دکتر اسماعیل ابراهیمی

 

 

رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران